/Files/images/1452522_499257670181327_1666062389_n.jpg Дячук Тетяна Василівна

Директор Козятинської централізованої бібліотечної системи


У 1998 році закінчила Київський університет культури і мистецтв, спеціальність бібліотекар – бібліограф.

Працювала бібліотекарем центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей, провідним бібліотекарем.

На посаді директора Козятинської централізованої бібліотечної системи з 2 лютого 2007 року.

Під керівництвом Дячук Т. В. 12 бібліотек централізованої бібліотечної системи, а саме ЦРБ, РДБ, бібліотеки смт. Бродецьке, сіл Комсомольське, Жежелів, Вернигородок, Кордишівка, Білопілля, Непедівка, Широка Гребля, Йосипівка, Махаринці стали переможцями 2, 4, 5 раундів конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» програми «Бібліоміст» у 2011 та 2013 рр.

Програма «Бібліоміст» — це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надає на конкурсній основі грант.

Загальна сума гранту, отриманого від програми «Бібліоміст», для бібліотек району становить - 208 416 грн. Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Microsoft безкоштовно передала бібліотекам програмне забезпечення для 29 комп’ютерів.

Жителям територіальних громад надана можливість безкоштовного доступу до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет, можливість спілкуватися з рідними за кордоном, створення власних інформаційних ресурсів, доступ до правової, соціальної, профорієнтаційної інформації. Бібліотекарі пройшли спеціалізоване навчання і можуть надавати фахові консультації відвідувачам.

У 2011 році Дячук Т. В. в складі делегації Вінницької області приймала участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності на тему «Розвиток сільських бібліотек як інформаційних і культурних центрів».

У 2012 році Козятинська центральна районна бібліотека стала базою практики ділових зустрічей методистів районних бібліотек Вінницької області, де бібліотека отримала високу оцінку завідуючої відділом наукового аналізу та розвитку бібліотечної справи Національної Парламентської бібліотеки І. О. Цюріної.

Нагороджена грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2013 р.), управління культури і туризму Вінницької ОДА (2010, 2013).

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.